نکات مهم در انتخاب مبل سلطنتی
2021-06-30
مبل کلاسیک چه ویژگیهایی دارد؟
2021-12-21
نمایش همه

قوانین و مقرارات


شرایط و قوانین استفاده از خدمات ،سایت گالری مبلمان ثامن:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات اینترنتی سایت گالری مبلمان ثامن به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت گالری مبلمان ثامن و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت گالری مبلمان ثامن از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت گالری مبلمان ثامن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت گالری مبلمان ثامن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت گالری مبلمان ثامن اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات سایت گالری مبلمان ثامن استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت گالری مبلمان ثامن ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت گالری مبلمان ثامن به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

سایت گالری مبلمان ثامن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

سایت گالری مبلمان ثامن متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گالری مبلمان ثامن ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت گالری مبلمان ثامن ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت گالری مبلمان ثامن جزئی از اموال گالری مبلمان ثامن محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گالری مبلمان ثامن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت گالری مبلمان ثامن محفوظ می دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سایت گالری مبلمان ثامن به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت گالری مبلمان ثامن به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند سایت گالری مبلمان ثامن همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی سایت گالری مبلمان ثامن به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت گالری مبلمان ثامن محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
سایت گالری مبلمان ثامن مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سایت گالری مبلمان ثامن محفوظ است.

تحویل کالای ارسالی گالری مبلمان ثامن ، توسط مشتری ، به منزله صحیح و سالم بودن محصول و مطابق با سفارش درج شده است و مشتری با تحویل کالا رضایت کامل خود را ابراز می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!