مبل سلطنتی گلایور

مبل سلطنتی شیک مدل گلایور


مبل سلطنتی شیک مدل گلایور، یک مبل بسیار زیبا می باشد که در رنگ دلخواه شما قابل سفارش است. قابلیت تغییر رنگ مبل سلطنتی مدل گلایور این امکان را به شما می دهد که بتوانید مبلمان سلطنتی شیک خود را با تم دکوراسیون منزل خود هماهنگ کنید.
منبت بکار رفته در این مبل شیک زیبا ، بسیار دقیق و ظریف است. وجود منبت کاری های قرینه و ظریف زیبایی این مبلمان سلطنتی را دو برابر می کند. نوع چوب بکار رفته در مبل سلطنتی شیک طرح گلایور، چوب گردو است که به دلیل تراکم و استحکام بالا برای ساخت این مبل بسیار مناسب است.
فوم سرد استفاده شده برای نشیمن این مبل سلطنتی شیک، باعث می شود که این مبل در بازه زمانی بلند مدت ظاهر خودش را حفظ کند و بسیار راحت باشد. انتخاب رنگ چوب هم مانند رنگ پارچه ی مبل به سلیقه ی شما وابسته است. قوس دسته ها و پایه های مبل سلطنتی مدل گلایور، این مبل را زیبا تر میکند. برای رویه کوبی این محصول از دو طرح پارچه با رنگ های هماهنگ و طرح های متفاوت استفاده شده است و این نیز بر زیبایی مبل می افزاید.
اگر به دنبال یک مبل سلطنتی شیک، راحت و مقاوم هستید مبل سلطنتی مدل گلایور میتواند یک گزینه ی مناسب برای شما باشد.طریقه ثبت سفارش

طریقه ثبت سفارش
مشتری گرامی : لطف جهت درج سفارش و یا مشاوره ، بر روی ایکون واتس آپ کلیک نموده و به صورت مستقیم و آنی سفارش و سوال خود را درج نمایید. با تشکر گالری مبلمان ثامن