مبل سلطنتی یا مبل استیل چیست؟
2021-12-21
تفاوت مبل سلطنتی و کلاسیک در چیست؟
2021-12-21
نمایش همه

مبل کلاسیک مدرن چیست ؟

مبل کلاسیک مدرن چیست ؟


مبل کلاسیک مدرن چیست؟


مبلمان کلاسیک مدرن در واقع همان مبل کلاسیک است که با انجام تغییراتی که روی آن انجام شده است تاثیراتی از مبل مدرن را نیز دارد. برای اینکه بتوانید به راحتی این تفاوت ها و تغییرات را متوجه بشوید، کافیست یک مدل مبل کلاسیک را در نظر بگیرید و تغییراتی بر روی آن اعمال کنید تا به مبل کلاسیک مدرن تبدیل شود.اگر شما از افرادی هستید که به خوبی با مبلمان به سبک های کلاسیک و مدرن آشنایی دارید، به راحتی می توانید مبلمان کلاسیک مدرن را تشخیص دهید. اما همانطور که در بالا به آن اشاره شد، برخی از این تفاوت ها عبارتند از.


سبک ‌های متفاوت در منبت کاری
تفاوت در بخش‌ های مختلف سرویس مبلمان
تغییر در رنگ بندی

هماهنگ شدن با نورپردازی‌ های مختلفدر مبلمان کلاسیک مدرن از منبت کاری با الگوهای کاملاً مدرن استفاده می شود. به این صورت که این الگوها از طرح‌ های فانتزی و غیر انتزاعی و یا نوشتن برخی جملات خاص بر روی چوب تشکیل می شوند.


تفاوت در بخش‌ های مختلف سرویس مبلمان

همانطور که می دانید یک مبل از بخش های مختلفی مانند بخش تکیه گاه، بخش نشیمن، بخش چوبی و روکش پارچه‌ ای تشکیل شده است. با تغییر در هر یک از این بخش ها در مبل کلاسیک می توان آن را به مبلمان کلاسیک مدرن تبدیل کرد.


تغییر در رنگ بندی

در مبلمان به سبک ‌کلاسیک طرح ها و رنگ های متفاوت و متنوعی به کار برده می شوند در حالیکه مبلمان مدرن ساده و معمولا تک رنگ است. به گفته متخصصان گالری مبلمان ثامن، مبلمان کلاسیک مدرن این امکان را به شما می دهد تا به توجه به رنگ دکوراسیون منزل تان و متناسب با آن، رنگ مبلمان را نیز انتخاب کنید.


هماهنگ شدن با نورپردازی ‌های مختلف

یکی دیگر از ویژگی های مبلمان کلاسیک مدرن این است که می توان آن را با نورپردازی های مختلف هماهنگ کرد. با انجام تغییراتی در مبلمان کلاسیک مدرن، بسته به آنکه دوست دارید از کدام نور در فضا استفاده کنید، می توان آن را با نور طبیعی و یا نور غیر طبیعی مانند آباژور هماهنگ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *