مبل سلطنتی ترک مدل سزار

مبل سلطنتی ترک مدل سزار


مبلمان سلطنتی ترک مدل سزار، یک کار بسیار ویژه و با یک قیمت استثنایی می باشد، که به سبک کار های ایتالیایی طراحی و ساخته شده است. منبت کاری ها و طراحی های ظریف و دقیق این مبل سلطنتی ترک ، آن را نسبت به نمونه های مشابه متمایز نموده است و موجب گردیده است تا این مبل جلوه ی بصری فوق العاده ای را به خود بگیرد و یک مبل جدید باشد.
در طراحی کاناپه و نوع تک نفره ی مبل سلطنتی سزار، یک تضاد بصری چشم نواز به چشم می آید که نمای این کار را دوچندان می کند. فرم دسته های مبل علاوه بر زیبایی به گونه ای است که برای استفاده ی طیف های قدی مختلف مناسب است.
همچنین در نشیمن این مبلمان از فوم 13 سانتی استفاده شده است که علاوه بر راحتی فراوان، در گذر زمان تغییر شکل نمی دهد. تکیه گاه این مبل سلطنتی جدید ،به صورت لمسه دوزی شده، طراحی گردیده است که تمام آن ها بسیار دقیق و هماهنگ با دست انجام شده است.
طراحی تاج فوقانی و قسمت زیرین مبل ،هارمونی بسیار جذابی دارد و زیبایی این محصول ویژه را بیشتر به رخ می کشد. این سلطنتی ترک پر طرفدار در ابعاد مناسب و ارتفاع استاندارد طراحی شده است و در بسته بندی ویژه و ایمن برای شما ارسال می گردد.طریقه ثبت سفارش

طریقه ثبت سفارش
مشتری گرامی : لطف جهت درج سفارش و یا مشاوره ، بر روی ایکون واتس آپ کلیک نموده و به صورت مستقیم و آنی سفارش و سوال خود را درج نمایید. با تشکر گالری مبلمان ثامن